Temat: Korespondencja z obcokrajowcami (?)

Chcia┼éabym pisa─ç z obcokrajowcami po niemiecku,  angielsku. Ale nie mog─Ö znale┼║─ç odpowiednich stron. Znacie jakie┼Ť? Czy taki spos├│b nauki jest skuteczny?

2

Odp: Korespondencja z obcokrajowcami (?)

Czy jest skuteczny??
No pewnie przecie┼╝ to ┼Ťwietna forma nauki!!!!!!!!!

3 (edytowany przez PiotrPeterPedro 2011-05-21 10:36:30)

Metoda dobra, szczeg├│lnie jak trafisz na native speakera, znaj─ůcego sw├│j j─Özyk ojczysty lepiej ni┼╝ Ty tongue. Bo np. dla mnie jest naprawd─Ö irytuj─ůce jak pisz─Ö z kim┼Ť, kto zna gramatyk─Ö i ortografi─Ö gorzej ni┼╝ ja, cho─ç to dla mnie j─Özyk jest obcy... Ale z takim te┼╝ mo┼╝na nauczy─ç si─Ö fascynuj─ůcych rzeczy smile i pozna─ç j─Özyk takim jaki jest w rzeczywisto┼Ťci.
Stron jest MN├ôSTWO, oto nowa, pr─Ö┼╝nie si─Ö rozwijaj─ůca, gdzie ludzie s─ů pogrupowani wg j─Özyk├│w jakie znaj─ů (p├│ki co najwi─Öcej zna: hiszpa┼äski, angielski, rosyjski, polski, niemiecki, francuski, arabski, w┼éoski), lub wg pa┼ästw z jakich s─ů (p├│ki co najwi─Öcej z Meksyku, Rosji, Polski, Hiszpanii): http://www.difriends.com/

4

Strona fajna szkoda tylko ze arabski to jak zwykle masa  bliskowschodnich napale┼äc├│w i  Polki....    big_smile  i zadnych Arabek  roll

5

Og├│lnie uwa┼╝am, ┼╝e arabski i hiszpa┼äski to nie j─Özyki do nauki dla kobiet. G┼éupie si─Ö zakochuj─ů, a potem wiadomo jak jest...

6

Haha jakby patrzec pod tym wzgledem to dodaj jeszcze hindi, w┼éoski, grecki czy portugalski , ze o tureckim z wrodzonej nie┼Ťmia┼éo┼Ťci nie wspomne.

7

Dzi─Öki (:

8

Świetna ta strona! smile
Difriends rz─ůdzi! wink

9

Nie wiem czy nadal aktualne, ale wg mnie lepsza jest ta strona : http://www.interpals.net/index.php

10

This article gives the light in which we may notice the reality. 
EZ Battery Reconditioning
3 Week Diet
Fat Burning Kitchen Review
Manifestation Miracle
Yoga Burn
Venus Factor Xtreme
2 Week Diet Review

11 (edytowany przez davers 2018-04-25 11:19:53)

Bardzo fajny temat, interesuje si─Ö r├│wnie┼╝ tym samym.
Czytam sporo na ten temat na :  , BBCODE

12

Thanks for sharing wonderful blogs.
Yoga Burn
Text Your Ex Back
Yoga Burn Review
SaleHoo Review
Smart Solar Box Review
DIY Smart Saw Review
Wake Up Lean