logo słówka

#1 2011-03-01 10:51:17

petrosj
Nowy użytkownik

Multimedialny słownik polsko-włosko-polski

Uczę sie języka włoskiego na własną rekę, korzystam z lekcji udostepniana przez serwis internetowy Włoski na szóstkę - www.6ka.pl.
Obecnie poszukuje jakiegos niedrogiego słownika multimedialnego polsko-wloskiego i włosko-polskiego.
Wydawalo mi sie, ze w sieci znajde cos takiego jak oferują w zakresie jezyka angielskiego np. www.dict.pl.

Jednak nic w ten deseń nie mogę znależć, zatem interesuje mnie zakup niedrogiego słowika na komputer PC, działający pod Windows 7  lub/i Windows Vista.

Czy ktoś mógłby mi coś polecić, na Allegro aktualnie nic nie ma.

Pozdrawiam, Piore

#2 2011-03-01 11:15:07

lavetrata
Częsty bywalec

Re: Multimedialny słownik polsko-włosko-polski

Jeśli chodzi o słowniki online, to są oczywiście ling.pl i megaslownik.pl .
Jeśli znasz angielski, bardzo fajnym rozwiązaniem jest www.garzantilinguistica.it , naprawdę bardzo dobre, darmowe narzędzie, albo jakieś strony w stylu wordreference.
Tanich słowników na płytce niestety nie znam. Kojarzę, że płytka 101 viaggi nel lessico italiano miało jakiś słowniczek. Ale jako jedyny słownik do nauki włoskiego to chyba nie jest to.

#3 2012-07-29 18:47:14

maddai
Użytkownik

Re: Multimedialny słownik polsko-włosko-polski

www.pl.pons.eu - jest swietny, wszystkie jezyki we wszystkich kombinacjach (dziwne ze go nie znalazles).

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl